מייבשים בהקפאה לשימוש מסחרי של חברת Harvest Right

עסקים רבים, מכל ענפי התעשייה, כבר משתמשים במייבשי ההקפאה המסחריים של Harvest Right המאפשרים ייבוש חומרי גלם בצורה איכותית, אמינה, קלה לתפעול וזולה משמעותית מהמתחרים.

למידע נוסף והזמנה:

עד היום מייבשי ההקפאה היו תופסים מקום רב, הם היו עולים עשרות אלפי דולרים ועלויות השימוש היו גבוהות במיוחד. מייבשי ההקפאה המדעיים של Harvest Right הם פריצת דרך טכנולוגית. הם נגישים, איכותיים, נוחים לאחסון, אמינים, קלים יותר לתפעול ובעלויות שימוש קטנות בהרבה מהמתחרות.

איך כל תעשייה מוצאת שימוש שונה במייבשי הקפאה

חקלאים ומגדלים

כדי להגדיל את הפריון ולהימנע מבזבוז – מגדלים וחקלאים רבים בוחרים לייבש בהקפאה תוצרת חקלאית כמו פירות, ירקות ואפילו ביצים, שמאפשרת להם לייצר אלטרנטיבות מכירה נוספות מעבר למכירה של תוצרת טרייה בלבד.

מעבדות ואוניברסיטאות

בהשוואה למכונות היקרות והמסורבלות שקיימות כיום במעבדות ומכוני המחקר, מייבשי ההקפאה של Harvest Right זולים בצורה משמעותית, קלים יותר לשימוש, אמינים יותר ובעלי תכונות נוספות שלא קיימות במכונות הישנות. כל אלו מאפשרים למעבדות ולאוניברסיטאות להפוך למובילים בתחומם בזכות מייבשי ההקפאה שלנו.

מסעדנות

שפים ובעלי מסעדות בוחרים לייבש בהקפאה מזון כדי לצמצם בזבוז, לשמר חומרי גלם ולשפר מתכונים מיוחדים. באמצעות שימוש במרכיבים ייחודים שעברו תהליך ייבוש בהקפאה, נוצרות יצירות מופת קולינריות במטבחים ברחבי העולם.

חטיפים וממתקים

תעשיית המתוקים הצליחה להמריא בזכות ייבוש בהקפאה של חטיפים ודברי מתיקה. מסקיטלס, דרך פירות מיובשים בהקפאה ועד קשת טעמים של גלידות – התעשייה הזו הצליחה לשגשג ולהגדיל רווחים בזכות שימוש נכון בחומרי גלם מיובשים בהקפאה.

פארמה

לאחר ייבוש בהקפאה, חומרים נותרים כמעט כפי שהיו בעת שהיו טריים, הן מבחינת מראה והן מבחינת ערכים תזונתיים. וזאת משום שתהליך הייבוש בהקפאה לא משתמש בחום כדי להסיר מים. לכן חברות פארמה משתמשות בייבוש בהקפאה שכן הן מצליחות לשמר אנזימים ותרכובות טרפנים של מוצרים מבוססי צמחים.

מזון לבע"ח

מרבית מהאוכל של בעלי החיים שמבוסס חומרים טבעיים, הוא בעצם מזון מיובש בהקפאה. אל המזון הזה מוסיפים מים בלבד ובעלי החיים יכולים להנות מאוכל בריא ומזין, הזהה למזון טרי.

איך זה עובד?

הבחירה הנכונה לעסק שלך

שליש מחיר

קנייה של מספר מייבשי הקפאה של Harvest Right מעניקה תכולה זהה של מייבש בהקפאה מסחרי ובשליש מהמחיר שלו.

קל לשימוש

בזכות תוכנה פשוטה, כל עובד יכול להפעיל את המכונות ללא צורך בהכשרה מיוחדת או ליווי של מומחה.

איכות גבוהה

התוצרת של מייבשי ההקפאה של Harvest Right היא באיכות מעולה בהשוואה למייבשי הקפאה מסחריים אחרים.

בקרת ייצור מצויינת

מייבש הקפאה מסחרי גדול הוא מאד יקר לתפעול. מייבשי ההקפאה של Harvest Right מאפשרים לייבש בהקפאה בכמויות קטנות יותר ולכן לא רק שהן חסכוניות יותר, אלא גם מאפשרות שליטה ודיוק בכל חומרי הגלם וחוסכת בעלויות תפעול ובזמן ייצור.

תחלופה

מספר מייבשי הקפאה קטנים של Harvest Right עדיפים על מכונה מסחרית אחת, מסורבלת ויקרה. לא רק שהם מייבשים בצורה איכותית יותר וקלים יותר לתפעול, אלא הם גם מאפשרים תחלופה במידה ומכונה אחת הפסיקה לעבוד. כאשר יש ברשותך רק מכונה אחת או שתיים ומי מהן מפסיקה לתפקד, המחיר של עצירת העבודה היא עצומה. כשיש לך מספר מכונות קטנות, גם אם אחד שובתת, תמיד תוכל להמשיך לעבוד עם החלופות.

תמיכה טכנית מהירה

למכונות של Harvest Right פיקוח עצמאי פנימי ודיווח אוטומטי על תקלות. במידה ומתגלה תקלה, המכונה יודעת להדריך אדם לפתרון הבעיה, וזאת בנוסף לצוות הטכני של החברה שעומד לרשותך.

סיכון השקעה נמוך

אם אתה עסק מתחיל, תוכל לרכוש מייבש הקפאה יחיד של Harvest Right ובשליש ממחיר השוק בהשוואה למייבשים הקפאה מסחריים אחרים, וכך תוכל לווסת את ההוצאות שלך, להפחית סיכונים ולרכוש מכונות נוספות בגודל המותאם לעסק שלך, רק כשהעסק שלך גדל.

קניה בטוחה מבית טוב

חברת FEINCOOK, בית לחדשנות קולינרית, פועלת משנת 2007 ומתמחה במתן פתרונות חכמים למטבח. החברה הוקמה על ידי השפים יאיר פיינברג ואלי הופנר, המובילים אותה יחד עם צוות אנשי שירות ומכירות, שפים מקצועיים וטכנולוגי מזון מהמצטיינים בישראל. אנו היבואנים הבלעדיים של Harvest Right לישראל, ומספקים שירות טכני ואחריות למוצרים. משרדינו, אולם התצוגה, ומעבדת התיקונים שלנו נמצאים ברחוב משה שרת באזור. נשמח להעמיד לשירותכם את הידע והיכולות שלנו.

לקבלת פרטים נוספים ותיאום הדגמה:

דואל: info@feincook.co.il
טלפון : 077-7107744
פקס : 077-7107122
שעות הפעילות בימים א-ה 09:00-16:00

הורידו ללא עלות את המדריך להיכרות עם עולם הייבוש בקפאה:

התחדשנו!
אנחנו גאים להציג בפניכם את האתר החדש של FEINCOOK.
במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי, נשמח אם תעדכנו אותנו:
INFO@FEINCOOK.CO.IL