אחסונית אחת, אינספור שימושים

עולם ללא פלסטיק

כמה שקיות פלסטיק זרקתם במהלך חייכם? מאות? אלפים? הכפילו מספר זה במספר תושבי כדור-הארץ ותוכלו להבין את הבעיה איתה אנו מתמודדים.

זיהום אוויר ושינויי אקלים מייצגים את האיומים החמורים ביותר איתם האנושות כולה מתמודדת כיום. אשפה של תוצרי תעשיית הנפט היא חלק גדול מאיום זה, והיא גורמת לנזק אדיר לסביבה. באמצעות יצירת מודעות לנוכחות כמויות הפלסטיק בחיי היומיום שלנו – ומה קורה כשאנו “מסיימים להשתמש בו” – אנחנו יכולים להפוך לנבונים יותר וידידותיים יותר לכדור-הארץ.

מיחזור בלבד אינו מספיק. משימתנו היא לספק חלופה רב-שימושית לשקיות פלסטיק חד-פעמיות ומכלי פלסטיק שנועדו לשימוש בודד. זהו צעד חשוב לקראת פתרון ארוך טווח.

האלטרנטיבה הבריאה

הנאה. פונקציונליות. מגוון. אחריות סביבתית. stasher אחסוניות העשויות 100% סיליקון טהור בעל הדירוג הגבוה ביותר למגע עם מזון והן החלופה הבריאה ביותר לפלסטיק. פשוט חכם.

הבחירה באחסוניות ידידותיות לסביבה וידידותיות לבריאות היא הבחירה החכמה והמתחשבת ביותר שתוכלו לעשות. אחסוניות stasher קלות לשימוש, קלות לניקוי, ניתנות לשימוש חוזר ואינן רעילות, הן הבחירה המושלמת שלכם ובשבילכם.

מבשלים. אופים. מרתיחים. מקפיאים.

אחסוניות stasher נועדו לעמוד בחום גבוה, בהקפאה, בקירור ומתאימות לכל השימושים במטבח שלכם. הודות לפטנט האיטום המושלם שלהן כל הערכים התזונתיים, הטעמים והעסיסיות של המזון שלכם נשמרים ארוזים היטב באחסונית.

זה פשוט מרגיש טוב יותר

100% סיליקון טהור בעל הדירוג הגבוה ביותר למגע עם מזון, מרגיש פשוט נהדר. חשוב אף יותר, הוא בטוח, הוא רב-שימושי, והוא החלופה המושלמת לשימוש בפלסטיק מזהם ולשמירה על כדור הארץ .

זה הזמן להפסיק להשתמש בפלסטיק!

6 דרכים להשתמש באחסוניות stasher

לימדו כיצד להפיק את המרב מחוויית השימוש בשקיות stasher

בישול על כיריים ובוואקום

אחסוניות stasher נהדרות לבישול בוואקום! הכניסו את חומר הגלם המתובל לאחסונית stasher, לחצו עד כמה שניתן את האוויר העודף מהאחסונית וסיגרו אותה. הכניסו את האחסונית לסיר והמשיכו על פי הוראות המתכון.

במיקרוגל

פיתחו את אחסונית stasher לפני שאתם מכניסים אותה למיקרוגל. תוכלו להפשיר או לבשל באחסונית stasher תוך דקות ספורות. הכניסו את האחסונית והפעילו את המיקרוגל.

בתנור

אחסוניות stasher עמידות בחום! הן נהדרות לבישול או לחימום חוזר. השאירו את פס האטימה פתוח, הניחו על מגש תנור או תבנית אפייה, והכניסו אל התנור.

במקרר ובמקפיא

עמידות להקפאה ואידאליות לשמירת מזון. אחסוניות stasher מאפשרות לתכנן מראש ולהכין בקלות ארוחות, וישמרו נהדר גם על האוכל שנותר.

במדיח

לנקות אחסוניות stasher זה פשוט כל-כך! הכניסו למדיח הכלים או שטפו ידנית בעזרת סבון ומים חמים. אל תהפכו את פנים האחסונית החוצה, זה עלול לפגוע בפס האטימה שלה.

כל מה שרציתם לדעת על stasher

סילקון עשוי מחול (סיליקה) וחמצן, מקורות טבעיים המעניקים לאחסוניות stasher את הטוהר של זכוכית ואת הפונקציונליות הרב-שימושית של פלסטיק. אך יותר מכך, אחסוניות stasher עשויות 100% סיליקון בדירוג פלטינה – דרוג הגבוה יותר מזה של סיליקון המתאים למזון, דרוג שהוא מעבר לדרישות הבטיחות האמריקאיות ואף מחמיר יותר מהסטנדרטים האירופאים. כמו כן אחסוניות stasher מאושרות לשימוש ע”י מכון התקנים הישראלי.

סיליקון הוא בטוח יותר, גמיש יותר ועמיד יותר מפלסטיק. פלסטיק הוא מוצר של תעשיית הנפט הפוגע באיכות הסביבה ובכדור הארץ. אחסוניות stasher מאפשרות להפסיק להשתמש בשקיות פלסטיק. לחצו כאן ללמוד עוד.

כן. אין כל חומרים מבוססי נפט באחסוניות stasher – אין בהן BPA, BPS, עופרת, לטקס או פתאלאטים.

כן. בנוסף, שטח הפנים מסיליקון של אחסוניות stasher מסייע בעיכוב צמיחה בקטריאלית של חיידקים ועובש.

אחסוניות stasher ניתנות לשימוש חוזר ללא סוף בשימוש תקין.

אחסוניות stasher ניתנות למחזור, אך שימו לב להשליך אותן למכולה או למתקן המיועדים למחזור סיליקון בלבד.

אחסוניות stasher מעוצבות בקליפורניה ומיוצרות בסין.

בישול בוואקום היא טכניקה פופולרית של בישול איטי בשקית אטומה השומר על הערכים התזונתיים של המזון. אחסוניות stasher נהדרות לשימוש עבור טכניקה זו. הכניסו את חומרי הגלם לאחסונית stasher, לחצו עד כמה שניתן את האוויר העודף מהאחסונית ואיטמו אותה כשאתם משאירים מרווח של לפחות 4 ס”מ בין חומר הגלם לפס האיטום. הכניסו את האחסונית לסיר ובו סירקולטור טבילה המתאים לבישול בוואקום והמשיכו על פי הוראות המתכון.

אחסוניות stasher בטוחות לשימוש במיקרוגל, לבישול בוואקום, לתנור סטנדרטי, או לשימוש בסיר עם מים רותחים – עד 200 מעלות צלזיוס.

אחסוניות stasher בטוחות לשימוש במקפיא, אך השתמשו בהן בזהירות כשאתם מאחסנים בהן נוזלים. ראשית צננו היטב את הנוזלים, צקו אותם בזהירות, סיגרו היטב את אחסונית stasher ואחסנו אותה עומדת בניצב במקפיא.

מכיוון שאחסוניות stasher מיוצרות ללא חומר אוטם (שהוא חומר רעיל), הסיליקון ממנו הן עשויות עלול לפעמים להיות מוכתם ע”י סוגי מזון שונים. הדרך הטובה ביותר להימנע מכך, היא לאחסן באחסוניות stasher  בעלות גוון דומה לגוון חומר הגלם המכתים, לדוגמה citrus stasher לאחסון רוטב לספגטי. ניתן גם להפחית את מידת ההכתמה אם שוטפים את אחסונית stasher מיד לאחר השימוש.

זו הדרך המומלצת ביותר להסרת כתמים:

  • הכינו משחה עשויה מאבקת סודה לשתייה, חומץ טבעי ומים.
  • מרחו את המשחה על הכתם.
  • הניחו למשך 20-30 דקות.
  • שטפו תחת זרם מים חמימים.

אחסוניות stasher מיוצרות מסיליקון ללא נקבוביות המונע התפתחות בקטריות וריחות. חומרי גלם ומזונות שונים עשויים להשאיר ריחות באחסונית שאותם ניתן להסיר בשטיפה יסודית עם אבקת סודה לשתייה. פרוסה טרייה של לימון המונחת באחסונית למשך לילה עשויה לסייע אף היא.

בהחלט. הציבו את אחסונית stasher כשהיא פתוחה מעט ופתחה פונה מטה, כשהיא מונחת על חוצץ צלחות במדיח הכלים. לעולם אל תהפכו את פנים האחסונית החוצה, זה עלול לפגוע בפס האטימה שלה.

מלאו כשליש מנפחה של האחסונית במים חמים וסבון כלים ונערו היטב. תוכלו להיעזר לאחר מכן במברשת כלים קטנה להשלמת הניקיון.

  • אחסונית snack מכילה 290 מ”ל. חצי אבוקדו ישמר בה באופן מושלם.
  • אחסונית sandwich bag מכילה 440 מ”ל. היא מושלמת עבור כריך, חצי אשכולית, או שני חזות עוף קטנים.
  • אחסונית half-gallon מכילה 1,900 מ”ל. היא תתאים לשמירה של שני סטייקים, או צרור אספרגוס שלם.

stasher ממשיכים לפתח מגוון אחסוניות בגדלים שונים לצרכים שונים. אנו מזמינים אתכם להתעדכן מידי פעם באתר.

כן. השתמשו באחסונית sandwich bag. השקיפות של האחסונית מאפשרת לרשות TSA האמריקאית לבחון את התוכן ולכן הן מתאימות למעבר בבידוק בשדה התעופה עם כמות הנוזלים המותרת לטיסה.

בהחלט. הסליקה באתר בישראל נעשית באמצעות אפליקציית קארדקום בעלת אבטחה בתקן PCI DSS Level 1.

מצד ימין לכל מוצר בסל הקניות תוכלו למצוא סימן “X” שלחיצה עליו תסיר את המוצר מסל הקניות. כמו כן תוכלו לשנות את מספר כמות פריטי כל מוצר באמצעות לחצן “+” ולחצן “-“.

בשלב זה אנו מבצעים שליחויות רק בתחומי מדינת ישראל.

אנא אפשרו עד 5 ימי עסקים להגעת המוצרים ליעדם.

על מדיניות החזרת המוצרים תוכלו לקרוא בקישור הבא.

בשלב זה ניתן למצוא את אחסוניות stasher בחנות היבואן. סטודיו FeinCook, דרך בן-צבי 84, תל-אביב. בית פנרמה, קומה 6, סטודיו 633. לחצו לניווט.

נשמח להציע מיתוג מיוחד לאחסוניות stasher בכמויות גדולות. לפרטים נוספים והצעת מחיר אנא צרו קשר במייל info@feincook.co.il.

נשמח לשמוע על מה חשבתם. אם תרצו להפוך לשותפים להצלחה של stasher אנא שלחו מייל אלינו לכתובת info@feincook.co.il.

 

בקשתכם לרישום לניוזלטר שלנו נשלחה.

איזה כיף שהצטרפתם אלינו!

תודה!

בקשתכם להפעלת האחריות נשלחה.
במידה ורכשתם THERMOMIX TM5, באפשרותכם להאריך את האחריות עבור המוצר.

רוצים להיות מעודכנים?

הרשמו וקבלו את מיטב האייטמים והמתכונים שלנו ישירות למייל שלכם.